Nahrávám obsah

E-shopy Phoca cart

Joomla e-shop

Tvoříme profesionální Joomla eshopy na míru za rozumné ceny.

E-shop

Open Source e-shop

Perfektní a rychlý e-shop je v dnešním světě online podnikání základem úspěchu. V předchozím článku jsme si představili internetový obchod Virtuemart. Nyní si představíme další Open Source řešení pro elektronický obchod s názvem Phoca Cart.

Vývojáři Phoca Cart rozumí svému oboru. Více jak 10 let vytváří kvalitní software, který je nedílnou součástí mnoha webových stránek. Při tvorbě softwaru používají prověřené technologie a sledují moderní trendy v oblasti webdesignu a e-Commerce.

Phoca Cart je založen na Joomla! frameworku. Design e-shopu včetně administrace využívá moderní a responzivní Bootstrap knihovnu. Phoca Cart je stabilní, poměrně nové řešení elektronického obchodu, které celosvětově rychle nabírá na popularitě. Díky široké škále vestavěných funkcí a možností přizpůsobení je Phoca Cart skvělou volbou pro vaše online podnikání. Při výběru typu elektronického obchodu zvažte potřeby vaší firmy, objem prodeje a potenciální budoucí růst. Poradíme vám s výběrem.Výhody Open Source

Zopakujme si hlavní výhody Open Source e-shopu. Neplatíte nám žádné licenční poplatky ani předplatné, nejste na nás nijak závislí. Celý e-shop včetně zdrojových kódů a databází patří vám, a ne vašemu dodavateli. Na drobné úpravy e-shopu nebude čekat týdny. Systém vám velmi snadno a rychle rozšíříme. Naše e-shopy jsou vícejazyčné a skvěle lokalizované. Získáte responzivní, Mobile-First řešení, které vám upravíme na míru.

Phoca Cart

Responzivní design e-shopu

Phoca Cart je plně responzivní. Všechny části obchodu, včetně administrace se automaticky přizpůsobí tak, aby se eshop správně zobrazil na monitorech stolních počítačů, tabletech a mobilních telefonech.

Vnořené kategorie

Vnořené kategorie vám pomáhají vytvořit perfektní strukturu obchodu. Rozdílný design a rozložení jednotlivých kategorií pak vytváří různý vzhled a dojem.

Phoca Cart administrace

Wishlist - Seznam přání

Wishlist je místem, kam si zákazníci ukládají vybrané produkty během procházení e-shopu, například pro pozdější nákup.

Věrnostní body

Zákazníci získají za nákup zboží v e-shopu věrnostní body. Tyto bonusové body pak mohou uplatnit formou slevy při nákupu dalších produktů. Motivujete tím vaše zákazníky, aby příště nakupovali opět u vás.

Dynamická sazba daně

Phoca Cart umožňuje nastavit dynamickou daňovou sazbu. Dynamická sazba daně znamená, že se daň bude dynamicky měnit podle země zákazníka. Tato funkce e-shopu je velmi důležitá pro prodej zboží v rámci EU.

Otevírací doba

Nastavení otevírací doby je vhodné například pro restaurace, rozvozy jídla a podobně. Snadno si definujete, v jakém času si mohou zákazníci objednat. V možnostech lze nastavit, zda bude možné dokončit nákup v e-shopu i mimo provozní dobu prodejny.

Prodejní místo - POS

Pokud prodáváte zboží v e-shopu a zároveň v kamenné prodejně, můžete Phoca Cart použít v obou případech. Stačí využít funkce POS.

XML Feedy

Phoca Cart obsahuje funkci XML Feed. Pro své produkty můžete definovat neomezené množství zdrojů. Přednastavené jsou XML feedy pro Heureka.cz, Zboží.cz a Google nákupy.

Kupóny, zákaznické skupiny...

Kromě výše vyjmenovaných vlastností obsahuje Phoca Cart možnost vytváření slevových kupónů a promo kódů. Systém dokáže pracovat s různými variantami slevových kupónů pro různé skupiny zákazníků. Phoca cart nabízí pokročilou správu faktur a objednávek. Zákazník může také sledovat historii svých nákupů.

Open Source e-shop

E-shop nabízí zákazníkům možnost hodnocení zboží, vícejazyčné rozhraní, podporu různých měn i různých daňových sazeb. Skvělá je také rozšířená správa skladových zásob, nebo možnost vytvářet různé parametry a specifikace produktů. Parametry lze využít při parametrickém vyhledávání, při filtrování nebo při porovnávání produktů mezi sebou.

Další z funkcí e-shopu je možnost přiřadit slevy jak pro samotné položky zboží, tak pro celý nákup. S pomocí Phoca Cart můžete prodávat nejenom fyzické produkty, ale také ty digitální, jako například soubory ke stažení. Všechny výše popsané funkce a mnoho dalších obsahuje e-shop už v základu.

Phoca Cart je komplexní Open Source řešení pro internetový obchod, ale může fungovat také v režimu katalogu. V kombinaci s CMS Joomla! kompletně splňuje požadavky GDPR. K rychlé registraci v e-shopu lze využít účty ze sociálních sítí Facebook, Twitter a Google.

Chcete od nás moderní e-shop? Stačí se jen ozvat.

Joomla! je populárníWeb Casa rosada

Organizace

Mezinárodní organizace, jako OSN nebo EU, ti všichni používají Joomla, stejně jako státní organizace USA, Velké Británie, Portugalska nebo Argentiny.

Web Peugeot

Korporace

Joomlu používá mnoho obchodních, zábavních a zpravodajských webů jako Porsche, Danone, Ikea, Nintendo nebo automobilová společnost Peugeot.

Web Média

Média

Joomla používají přední mediální domy v Itálii, na Filipínách a v mnoha dalších zemích. Jeden z nejvíce oblíbených webů v Nizozemsku běží na Joomla.

Web Monaco Yacht Show

Turistické stránky

Turistické stránky po celém světě používají Joomla k tomu, aby turistům ukázaly ta nejkrásnější místa na zemi. Jedním z příkladů je krásný web Monaco Yacht Show.

Web Roger Federer

Slavné osobnosti

Také sportovní celebrity si často vyberou Joomla pro své osobní stránky. Například plavec Michael Phelps, nebo Roger Federer, jeden z nejlepších tenisových hráčů světa.

Web Alca plast

České weby

V Česku používá Joomla například Alca plast, největší český výrobce sanitární techniky, také Gepard Finance, špička v oboru hypotečních úvěrů, nebo Akademie věd ČR.

Náš úspěch závisí na úspěchu našich klientů

Akademie Věd ČR
Alca Plast
Moravskoslezský kraj
Gepard finance
Nadop
Svépomocí.cz
e-Deníky
Alsa Pro
Trezor.cz
Originální knihy
Brixton profi

Kontakt

Nechte si udělat nezávaznou nabídku

Hledáte spolehlivého partnera pro váš webový projekt? Potřebujete modernizovat stávající e-shop? Vyžádejte si od nás nezávaznou cenovou kalkulaci. Těšíme se na spolupráci.

Certifikace

Google partner


Google partner

Adresa firmy

MAXITRH net, s.r.o.
Pražákova 1008/69 (AZ Tower)
Brno - Štýřice, PSČ 639 00
IČO 29294614, DIČ CZ29294614
Tel.: +420 734 217 003
E-mail: info@linelab.cz

Udělejte první krok ke spolupráci a vyplňte kontaktní formulář. Napište nám něco o sobě a jednoduše popište váš požadavek. Jsme vám k službám.

© 2007 - 2019 Linelab.cz - Všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek, e-shopu a software, Webdesign Praha a Brno. Tel.: +420 734 217 003. Webhosting Praha: +420 604 290 195. Obsah webu Linelab.cz nepředstavuje oficiální postoj projektu Joomla! nebo Open Source Matters. Joomla!® je registrovaná ochranná známka Open Source Matters. Název a logo Joomla!® jsou používány na základě omezené licence Open Source Matters. E-shop VirtueMart a Phoca Cart jsou e-Commerce šířené pod všeobecnou veřejnou licencí GNU.