Vývoj internetových aplikací pro Joomla!

Tvorba webových stránek a software pro Joomla! Nekonkurujeme cenou, ale kvalitou.

Specializujeme se na tvorbu webových stránek a vývoj software, především pro redakční systém Joomla a internetový obchod VirtueMart. Máme za sebou dlouhou řadu úspěšně dokončených projektů a internetových aplikací na míru, desítky tisíc spokojených uživatelů z celého světa, kteří používají naše produkty pro Joomla na svých webových stránkách. S publikačním systémem (CMS) Joomla! pracujeme od jeho vzniku. Od počátku se podílíme na české podpoře tohoto skvělého systému, včetně práce na lokalizaci jádra i rozšiřujících komponent.

S Linelab získáte důmyslné řešení, které předčí vaše očekávání a nabídne kombinaci kvalitního designu s využitím moderních technologií. Dokážeme vám, že jste si vybrali správně. Naše služby jsou profesionální a ceny rozumné. Sestavíme vám projekt, který podpoří váš obchod a posune vás vpřed. Sídlíme v centru Prahy, ale pobočku máme také v Brně. Kompletní kontaktní údaje získáte na stránce kontakt.

Náš tým

Naše portály podporují Open Source software Joomla a Virtuemart

O naší práci nejlépe vypovídají námi realizované projekty. Vybrané ukázky si můžete prohlédnout v sekci reference. Přehled služeb najdete zde.