Vývoj internetových aplikací pro Joomla!

Aktualizace a správa Joomla prezentací

Žádný kvalitní Joomla projekt se dnes neobjede bez trvalé péče. Využijte našich služeb správy a aktualizace a ušetříte. Jako náš zákazník můžete využít okamžité online podpory. Prioritou je pro nás navázat s vámi úspěšnou spolupráci. Pomůžeme vám  aktualizovat a spravovat všechny části redakčního systému Joomla, jako šablony, moduly, pluginy a komponenty. Díky paušálu za správu webových stránek vám nabídneme výhodnou hodinovou sazbu.

Od počátku roku 2010 poskytujeme naším zákazníkům také webhosting. Zkušenosti, odbornost, profesionalita a unikátní podpora Joomla i VirtueMart, to jsou důvody proč hostovat vaše webové stránky na našich serverech. Používáme nový HelpDesk systém zákaznické podpory. Vaše požadavky zadané prostřednictvím HelpDesku nebo emailu jsou přijaty pod jedinečným identifikátorem a následně ihned řešeny.

U nás se vám nestane, že vám webové stránky bez varování vypneme, pokud se objeví problém. Váš web opravíme i když je vytvořený u konkurence. Zachraňujeme vaše weby. Objednejte si u nás spolehlivý Joomla webhosting.