Vývoj internetových aplikací pro Joomla!

Oblíbené e-shop řešení Virtuemart, které vydělává

Chcete prodávat na internetu? Objednejte si u nás kvalitně zpracovaný e-shop postavený na Open Source Joomla. Na Internetu najdete celou řadu firem, jejichž zaměstnanci vám budou tvrdit, že jejich řešení e-shopu napsané na míru je nejlepší a že se pro vás Open Source eshop nehodí. Problém pak ale nastává, pokud budete chtít přejít ke konkurenci, dodavatel vám neposkytne zdrojové soubory webu a nebo dodavatel e-shopu zkrachuje. Internetový obchod už vám nikdo další neaktualizuje ani neopraví a pokud ano, bude vás to stát mnoho finančních prostředků.

Vyberte si Open Source řešení pro internetový obchod postavený na systému Joomla. Získáte eshop integrovaný do redakčního systému, který vám nabídne téměř neomezené možnosti. K dispozici máte naše videonávody, ukázkové video zde.

Nabízíme vám eshop postavený na nové verzi Virtuemart. Virtuemart je jeden z nejpoužívanějších e-commerce systémů na světě. Virtuemart zvládne velký vícejazyčný internetový obchod se 200.000 produkty, ale i malý internetový obchůdek. VirtueMart je komplexní řešení pro internetové podnikání, díky samostatně instalovatelným rozšířením, možnosti Virtuemart ve spojení s CMS Joomla předčí vaše očekávání. VirtueMart přináší majitelům e-shopů svobodu, protože mají možnost volné modifikace (přístup ke zdrojovému kódu) a snadno svůj e-shop rozšíří dle potřeb. Objednejte si řešení od nás, snížíme vám náklady a zvýšíme vám zisk.