Nahrávám obsah

Správa, aktualizace a údržba webových stránek

Správa webů

Provozujete webové stránky a potřebujete je spravovat? Zadejte údržbu webu nám.

Správa

Aktualizace a správa Joomla

Provozujete webové stránky na CMS Joomla a potřebujete je spravovat, udržovat a nadále rozvíjet? Hledáte spolehlivého partnera pro dlouhodobý rozvoj webu nebo naprogramování funkcí, které vám v Joomla chybí? Potřebujete modernizovat Joomla šablonu, nebo opravit nefunkční části webu? Hledáte odborníky pro audit přístupnosti webu? Rádi převezmeme správu vašich webových stránek. Máme dlouholeté zkušenosti a špičkové reference, přesvědčte se.

Správa Joomla! stránek není jen o tom, jednou za čas kliknout na tlačítko aktualizací. Portály, firemní stránky nebo e-shopy se skládají z mnoha součástí a v některých případech může aktualizace systému zcela odstavit web, protože jednotlivá rozšíření nemusí být kompatibilní s novou verzí Joomla. Svěřte váš web nebo e-shop do rukou profesionálů.V rámci správy

 1. Monitorujeme dostupnost webu a v případě výpadku problém okamžitě řešíme.
 2. Aktualizujeme systémové části stránek a pravidelně provádíme kontrolu funkčnosti.
 3. Analyzujeme návštěvnost webových stránek, zasíláme měsíční reporty a doporučení.
 4. Spravujeme PPC reklamní kampaně webů a e-shopů včetně správy produktových dat.
 5. Migrujeme stránky postavené na jiných systémech jako WordPress nebo Drupal. Stránky i e-shopy převedeme na Joomla.
 6. Převedeme webové stránky postavené na uzavřených systémech. Stránky nebo e-shopy kompletně převedeme na CMS Joomla.
 7. Upgradujeme weby, které běží na starších verzích Joomla! na nejnovější stabilní verze.
 8. Navrhujeme komplexní možnosti pro zlepšení výkonnosti webu, včetně auditu přístupnosti.
 9. Opravujeme nefunkční a zavirované stránky.
 10. Programujeme nové funkce na zakázku.
 11. Vytváříme Joomla šablony na míru.

Ceny

Ceník a ceny vzorových balíčků za správu

Ceny jsou pouze orientační, bez DPH. Připravíme vám cenovou nabídku na míru s ohledem na aktuální stav webových stránek nebo e-shopu.

Start

 • 2 hodiny práce měsíčně
 • každá další hodina
  1 500,- Kč
2 700,- Kč / měsíčně

Profi

 • 8 hodin práce měsíčně
 • každá další hodina
  1 300,- Kč
8 400,- Kč / měsíčně

Medium

 • 4 hodiny práce měsíčně
 • každá další hodina
  1 500,- Kč
4 800,- Kč / měsíčně

Časté dotazy

Máte dotaz ke službě nebo produktu? Prosíme, nejdříve si přečtěte následující časté dotazy, které dostáváme od našich zákazníků.

Jak dlouho trvá vytvoření webových stránek?

Většina zákazníků chce rozhodovat o podobě webových stránek do posledního detailu, proto doba realizace z velké části závisí na součinnosti zákazníka a na rozsahu projektu. Konkrétní odhad času potřebného na vytvoření stránek je vždy součástí naší nabídky.

Již web máme, provádíte úpravy nebo opravy existujících stránek?

Ano, provádíme. Některé z webových stránek nejsou úspěšné, obsahují chyby nebo jsou nepřehledné a zastaralé. V některých případech lze zvýšení návštěvnosti dosáhnout úpravou stávajících webových stránek, někdy je však levnější kompletní náhrada v podobě nového webu.

Co je to Joomla?

Joomla, (čte se džumla) je celosvětově nejrozšířenější redakční systém pro správu obsahu webových stránek. Joomla! jako první vstoupila do mobilního světa s novým frameworkem Bootstrap. Joomla je připravena pro mobilní zařízení v obou oblastech, pro návštěvníky i správce webu. Více informací o tom, co je to Joomla najdete na našem webu Joomlaportal.cz

Již webové stránky máme, žádnou výraznou návštěvnost z internetu jsme však nezaznamenali. Můžete nám pomoci?

Ano, můžeme. Sestavíme pro vás analýzu a zjistíme, proč jsou vaše stránky neúspěšné. Díky analýze objevíme, kde na webu máte chyby a kde vaši potencionální zákazníci naráží na obtíže. Web vám opravíme.

Jak probíhá aktualizace vámi vytvořených webových stránek?

Web je sestaven z hlavního systému a jednotlivých rozšíření, proto lze docílit maximálního komfortu aktualizací. Informace o nově vydaných aktualizacích vždy uvidíte v administraci webových stránek a zároveň informace obdržíte na e-mail. Zajišťujeme kompletní správu webových stránek, včetně aktualizací.

Není správa webových stránek složitá?

Není, již při základním zaškolení v rámci realizace zakázky vám vysvětlíme, jak s webem pracovat. Za pomoci jednoduchého textového editoru můžete vytvářet stránky, přidávat fotky, videa nebo zboží do e-shopu. Chtěli byste si ovládání webu vyzkoušet v praxi? Připravili jsme pro vás demo, kde si můžete otestovat kompletní ovládání uživatelské i administrační části systému. Celou správu stránek nebo její části můžeme převzít za vás.

Co je to doména a jakou doménu mám vybrat?

Doména je internetová adresa, pod kterou návštěvníci najdou váš web. Doménu lze snadno zaregistrovat nebo ověřit její dostupnost. Zvolit je možné jakoukoliv doménu, která není obsazena nebo rezervována. Výběru názvu domény byste měli věnovat zvláštní pozornost. Jméno domény by mělo obsahovat název firmy, nebo produktu který nabízíte. Pokud máte víceslovný název, registrujte verzi s pomlčkou i bez. Název domény by měl znít zajímavě, dobře se vyslovovat i psát, a ještě lépe pamatovat. Nevíte si rady? Napište nám.

Jak dlouho trvá zřízení hostingu a registrace domény?

Registrace domény a zřízení hostingu je zahájeno připsáním vaší platby na náš účet. Registraci předchází vytvoření a potvrzení objednávky a provedení úhrady za objednané služby.

Potřebuji obnovení dat ze zálohy, co mám dělat?

Provádíme pravidelné zálohy souborů a databází. Váš požadavek na obnovu webu ze zálohy by měl obsahovat co nejvíce informací, tedy název domény, případně adresář a datum ze kterého preferujete obnovu dat. Požádat můžete přes náš kontaktní email nebo helpdesk.

Objednal jsem si u vás doménu, ale je stále volná, proč?

Doména je zaregistrována až v okamžik, kdy je uhrazena, resp. jakmile peníze přijdou na náš bankovní účet, pod správným variabilním symbolem.

Nenašli jste zde odpověď na vaši otázku? Kontaktujte nás.

Váš web bude naší starostí. Věnujte se naplno svému byznysu a správu stránek nechejte na nás.

Joomla! je populárníWeb Casa rosada

Organizace

Mezinárodní organizace, jako OSN nebo EU, ti všichni používají Joomla, stejně jako státní organizace USA, Velké Británie, Portugalska nebo Argentiny.

Web Peugeot

Korporace

Joomlu používá mnoho obchodních, zábavních a zpravodajských webů jako Porsche, Danone, Ikea, Nintendo nebo automobilová společnost Peugeot.

Web Média

Média

Joomla používají přední mediální domy v Itálii, na Filipínách a v mnoha dalších zemích. Jeden z nejvíce oblíbených webů v Nizozemsku běží na Joomla.

Web Monaco Yacht Show

Turistické stránky

Turistické stránky po celém světě používají Joomla k tomu, aby turistům ukázaly ta nejkrásnější místa na zemi. Jedním z příkladů je krásný web Monaco Yacht Show.

Web Roger Federer

Slavné osobnosti

Také sportovní celebrity si často vyberou Joomla pro své osobní stránky. Například plavec Michael Phelps nebo Roger Federer, jeden z nejlepších tenisových hráčů světa.

Web Alca plast

České weby

V Česku používá Joomla například Alca plast, největší český výrobce sanitární techniky, také Gepard Finance, špička v oboru hypotečních úvěrů, nebo Akademie věd ČR.

Náš úspěch závisí na úspěchu našich klientů

Akademie Věd ČR
Alca Plast
Moravskoslezský kraj
Gepard finance
Nadop
Manufaktura
Coohousing.net
e-Deníky
Alsa Pro
Štátna vedecká knižnica v Košiciach

Naši klienti pravidelně získávají prestižní ocenění

Czech Superbrands a Zlatá pečeť Heureka.cz nebo Heureka.sk

Podporujeme

www.loutkyvnemocnici.cz

Kontakt

Potřebujete správu stránek?

Hledáte spolehlivého partnera pro váš stávající webový projekt? Potřebujete modernizovat, aktualizovat nebo opravit web? Vyžádejte si od nás nezávaznou cenovou kalkulaci.

Adresa firmy

MAXITRH net, s.r.o.
Pražákova 1008/69 (AZ Tower)
Brno - Štýřice, PSČ 639 00
IČO 29294614, DIČ CZ29294614
Tel.: +420 734 217 003
E-mail: info@linelab.cz

Udělejte první krok ke spolupráci a vyplňte kontaktní formulář. Napište nám něco o sobě a jednoduše popište váš požadavek. Jsme vám k službám.

© 2007 - 2022 Linelab.cz - Všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek, e-shopu a software, Webdesign Praha a Brno. Tel.: +420 734 217 003. Webhosting Praha: +420 604 290 195. Obsah webu Linelab.cz nepředstavuje oficiální postoj projektu Joomla! nebo Open Source Matters. Joomla!® je registrovaná ochranná známka Open Source Matters. Název a logo Joomla!® jsou používány na základě omezené licence Open Source Matters. E-shop VirtueMart a Phoca Cart jsou e-Commerce šířené pod všeobecnou veřejnou licencí GNU.