Nahrávám obsah

Tvorba software

Tvorba software na zakázku

Svěřte nám svoje vize. Společně vytvoříme řešení, přesně podle Vašich představ.

Umíme

Potřebujete rozšířit váš projekt nebo hledáte kompletní řešení na míru? Pak jste na správné internetové adrese. Máme stabilní tým a naši programátoři mají mnohaleté zkušenosti, patří k nejlepším v oboru. Používáme pouze ověřené technologie. Garantujeme údržbu a následné rozšiřování systému podle požadavků. Pojmenujte to, co požadujete a my to pro vás vytvoříme.

Vyvíjíme software pro webdesignery

Jsme tvůrci LINELABOX editoru, online nástroje určeného pro webdesignery z celého světa. Linelabox umožňuje snadno sestavit kompletní design webových stránek v reálném čase i pro mobilní zařízení. K dispozici je více jak 1 milion fotek a mnoho rozšíření. Jste webdesigner, a ještě nepoužíváte Linelabox? Zkuste, jak funguje.

Linelabox - tvorba šablon Joomla

Milujeme Joomla!

S publikačním systémem Joomla! pracujeme od jeho vzniku. Od počátku se podílíme na české podpoře tohoto skvělého systému, včetně práce na lokalizaci jádra i rozšiřujících komponent. Joomla! se řadí k nejpopulárnějším Open Source CMS na světě a má přes 100 milionů stažení. Chcete se dozvědět více? Provozujeme Joomlaportál.cz, na kterém najdete mnoho videí, návodů a užitečných informací. Joomlaportál má již více jak 17 000 českých i slovenských uživatelů. A není to náhoda.

Joomlaportál.cz

Joomla! je populárníWeb Casa rosada

Organizace

Mezinárodní organizace, jako OSN nebo EU, ti všichni používají Joomla, stejně jako státní organizace USA, Velké Británie, Portugalska nebo Argentiny.

Web Peugeot

Korporace

Joomlu používá mnoho obchodních, zábavních a zpravodajských webů jako Porsche, Danone, Ikea, Nintendo nebo automobilová společnost Peugeot.

Web Média

Média

Joomla používají přední mediální domy v Itálii, na Filipínách a v mnoha dalších zemích. Jeden z nejvíce oblíbených webů v Nizozemsku běží na Joomla.

Web Monaco Yacht Show

Turistické stránky

Turistické stránky po celém světě používají Joomla k tomu, aby ukázaly turistům ta nejkrásnější místa na zemi. Jedním z příkladů je krásný web Monaco Yacht Show.

Web Roger Federer

Slavné osobnosti

Také sportovní celebrity si často vyberou Joomla pro své osobní stránky. Například plavec Michael Phelps, nebo Roger Federer, jeden z nejlepších tenisových hráčů světa.

Web Alca plast

České weby

V Česku používá Joomla například Alca plast, největší český výrobce sanitární techniky, také Gepard Finance, špička v oboru hypotečních úvěrů, nebo Akademie věd ČR.

Náš úspěch závisí na úspěchu našich klientů

Akademie Věd ČR
Alca Plast
Moravskoslezský kraj
Gepard finance
Nadop
Manufaktura
Coohousing.net
e-Deníky
Alsa Pro
Štátna vedecká knižnica v Košiciach

Naši klienti pravidelně získávají prestižní ocenění

Czech Superbrands a Zlatá pečeť Heureka.cz nebo Heureka.sk

Podporujeme

www.loutkyvnemocnici.cz

Kontakt

Chcete software na míru?

Hledáte spolehlivého partnera pro váš webový projekt? Chcete si objednat naše služby nebo software? Vyžádejte si nezávaznou kalkulaci. Pozvěte nás do výběrového řízení.

Adresa firmy

MAXITRH net, s.r.o.
Pražákova 1008/69 (AZ Tower)
Brno - Štýřice, PSČ 639 00
IČO 29294614, DIČ CZ29294614
Tel.: +420 734 217 003
E-mail: info@linelab.cz

Napište nám něco o sobě a zdali máte zájem o tvorbu softwaru na zakázku nebo realizaci kompletního webového projektu. Poptávka je zcela nezávazná.

© 2007 - 2022 Linelab.cz - Všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek, e-shopu a software, Webdesign Praha a Brno. Tel.: +420 734 217 003. Webhosting Praha: +420 604 290 195. Obsah webu Linelab.cz nepředstavuje oficiální postoj projektu Joomla! nebo Open Source Matters. Joomla!® je registrovaná ochranná známka Open Source Matters. Název a logo Joomla!® jsou používány na základě omezené licence Open Source Matters. E-shop VirtueMart a Phoca Cart jsou e-Commerce šířené pod všeobecnou veřejnou licencí GNU.