Nahrávám obsah

Eshop Virtuemart

Eshop Virtuemart

Eshop

Internetové obchody

Zboží na internetu nakupuje měsíčně přes 5 milionů čechů. Přes 60 % českých uživatelů si prohlíží webové stránky z mobilních zařízení. Zákazníky e-shopů vede k nákupům přes internet především nižší cena nabízeného zboží oproti kamenným prodejnám a také možnost, zakoupit si zboží v klidu a s rozmyslem z pohodlí domova.

Jaký e-shop vybrat?

Chcete začít s podnikáním na internetu a nevíte jaký eshop vybrat? K dispozici je několik možných řešení. Internetový obchod si můžete pronajmout, což se na začátku může zdát jako nejlevnější varianta. E-shop si můžete také nechat od základu naprogramovat na míru, anebo zvolit hotové e-Commerce řešení. Od nás získáte hotový stabilní a rychlý Open Source e-shop, který vám upravíme přesně na míru. V kombinaci s redakčním systémem Joomla! získáte důmyslné a snadno rozšířitelné řešení, které předčí vaše očekávání.

Hledáte funkční e-shop za 5 minut, na dvě kliknutí? I takový internetový obchod si můžete pořídit, ale ne od nás. Možná se uvidíme později.


Hlavní výhody Open Source e-shopu

Neplatíte nám žádné licenční poplatky ani předplatné, nejste na nás nijak závislí. Celý e-shop včetně zdrojových kódů a databází patří vám, a ne vašemu dodavateli. Nebudeme vám účtovat žádné poplatky za počet položek a podobné vylomeniny. Na drobné úpravy e-shopu nebude čekat týdny. Systém vám velmi snadno a rychle rozšíříme.

Naše e-shopy jsou vícejazyčné a skvěle lokalizované. Získáte responzivní, Mobile-First řešení na míru. Abychom vám usnadnili výběr a ušetřili čas, připravili jsme si pro vás průvodce, který vám pomůže několika články najít to správné rozšíření elektronického obchodu pro vaše online podnikání.

VirtueMart

VirtueMart je stabilní a velmi populární řešení elektronického obchodu, používané desítkami tisíc uživatelů z celého světa.

Potřebujete vícejazyčný e-shop?

Virtuemart je lokalizován do několika desítek jazykových mutací. Zákazník pak vidí eshop ve svém rodném jazyce, což má významný efekt na konverzní poměr.

Struktura e-shopu s vnořenými kategoriemi

Vnořené kategorie vám pomáhají vytvořit perfektní strukturu obchodu. Rozdílný design a rozložení pro jednotlivé kategorie pak vytváří různý vzhled a dojem.

Virtuemart logo

Popis produktů

Stručný popis poskytuje rychlé informace o nabízeném zboží při procházení kategorií obchodu. Dlouhý popis je pak k dispozici na stránce s podrobnostmi o produktu.

Přidejte ke svým produktům více médií

Obrázky, PDF, videa, soubory ke stažení, to vše dává zákazníkovi více informací o produktu.

Získejte zpětnou vazbu od svých zákazníků

Nativní systém komentářů a hodnocení zboží je součástí řešení.

Individualizujte zážitek z nakupování

Nákupní skupiny individualizují zážitek z nakupování. Pro vybrané skupiny zákazníků můžete změnit způsob zobrazení ceny, formát ceny i výpočet. Například zákazník B2C vidí ceny s daní, zatímco zákazníci B2B vidí ceny bez daně. Vracejícím se zákazníkům můžete nabídnout různé slevy nebo lepší ceny po přihlášení.

Nechte zákazníka, aby si vybral měnu ceny produktu

Funkce multi-měny umožňuje zákazníkům vidět ceny produktů v měně, kterou si přejí, což může dopomoci k rychlejšímu rozhodnutí, zda produkt koupit.

Virtuemart design

Umožněte svým zákazníkům nakoupit bez registrace

Pokladnu i registraci lze přesně přizpůsobit potřebám zákazníků, například automaticky detekovat podle IP adresy z jaké země nakupují. Zákazník pak vidí pouze ty možnosti platby a dopravy, které jsou pro něj dostupné. Rychlý nákup bez registrace je samozřejmostí. Každý zákazník může sledovat svoji objednávku, bez ohledu na registraci.

Zvyšujte prodej

Přidejte související kategorie nebo produkty ke konkrétnímu produktu a navrhněte zákazníkovi okamžitě další produkty. Tato skvělá funkce pomáhá vašemu zákazníkovi koupit více souvisejících položek (například tiskárnu a k tiskárně pak správný toner) což vám zvyšuje objem prodeje.

Výkonné funkce SEM / SEO

Pokročilé SEM / SEO funkce pomáhají zákazníkům najít zboží pomocí vyhledávačů. Váš eshop budou vyhledávače milovat.

Virtuemart Administrace

Propagujte své výrobky

Různé skupiny produktů, jako nejnovější, doporučené, nejprodávanější, nebo naposledy prohlížené produkty, dokáží zákazníka rychle zaujmout a přivést jej k nejlepším nabídkám v obchodě.

Slevové kupóny

Zákazníci ocení získání slev a výhod za pomoci kupónu nebo dalších marketingových nástrojů, které jsou součástí Virtuemart.

Integrované platební moduly

Paypal Std, Paypal Express, Paypal API, Amazon, Sofort Banking, Klarna, Realex, Skrill, Heidelpay, KlikAndPay, Paybox, Authorize.net a mnoho dalších platebních modulů je již v základu integrováno.

Fakturace, sklady a přehledy

VirtueMart provádí zpracování faktur za vás. Můžete definovat stav objednávky, při které má být faktura vytvořena, záleží na vašem účetnictví. Vždy je zaznamenána historie stavů objednávky. VirtueMart je komplexní Open Source řešení pro internetový obchod, ale může fungovat také v režimu katalogu. Virtuemart kompletně splňuje požadavky GDPR. Virtuemart běží jako součást CMS Joomla!. Zajímá vás další Open Source řešení. Přečtěte si, jaké funkce nabízí Phoca Cart.

Chcete od nás skvělý e-shop? Stačí se jen ozvat.

Joomla! je populárníWeb Casa rosada

Organizace

Mezinárodní organizace, jako OSN nebo EU, ti všichni používají Joomla, stejně jako státní organizace USA, Velké Británie, Portugalska nebo Argentiny.

Web Peugeot

Korporace

Joomlu používá mnoho obchodních, zábavních a zpravodajských webů jako Porsche, Danone, Ikea, Nintendo nebo automobilová společnost Peugeot.

Web Média

Média

Joomla používají přední mediální domy v Itálii, na Filipínách a v mnoha dalších zemích. Jeden z nejvíce oblíbených webů v Nizozemsku běží na Joomla.

Web Monaco Yacht Show

Turistické stránky

Turistické stránky po celém světě používají Joomla k tomu, aby turistům ukázaly ta nejkrásnější místa na zemi. Jedním z příkladů je krásný web Monaco Yacht Show.

Web Roger Federer

Slavné osobnosti

Také sportovní celebrity si často vyberou Joomla pro své osobní stránky. Například plavec Michael Phelps, nebo Roger Federer, jeden z nejlepších tenisových hráčů světa.

Web Alca plast

České weby

V Česku používá Joomla například Alca plast, největší český výrobce sanitární techniky, také Gepard Finance, špička v oboru hypotečních úvěrů, nebo Akademie věd ČR.

Náš úspěch závisí na úspěchu našich klientů

Akademie Věd ČR
Štátna vedecká knižnica
Slovenská národná knižnica
Alca Plast
Moravskoslezský kraj
Gepard finance
Nadop
Manufaktura
Coohousing.net
e-Deníky
Alsa Pro

Kontakt

Nechte si udělat nezávaznou nabídku

Hledáte spolehlivého partnera pro váš webový projekt? Potřebujete modernizovat stávající eshop? Vyžádejte si od nás nezávaznou cenovou kalkulaci. Těšíme se na spolupráci.

Adresa firmy

MAXITRH net, s.r.o.
Pražákova 1008/69 (AZ Tower)
Brno - Štýřice, PSČ 639 00
IČO 29294614, DIČ CZ29294614
Tel.: +420 734 217 003
E-mail: info@linelab.cz

Udělejte první krok ke spolupráci a vyplňte kontaktní formulář. Napište nám něco o sobě a jednoduše popište váš požadavek. Jsme vám k službám.

© 2007 - 2022 Linelab.cz - Všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek, eshop a software, Webdesign Praha a Brno. Tel.: +420 734 217 003. Webhosting Praha: +420 604 290 195. Obsah webu Linelab.cz nepředstavuje oficiální postoj projektu Joomla! nebo Open Source Matters. Joomla!® je registrovaná ochranná známka Open Source Matters. Název a logo Joomla!® jsou používány na základě omezené licence Open Source Matters. E-shop VirtueMart a Phoca Cart jsou e-Commerce šířené pod všeobecnou veřejnou licencí GNU.